Vefat Edenler Sayfası

1 -   Seyit ÖZGEN-Yuva Mahallesinden-Saat 15.30'da Yuva Merkez Caminden kaldırılacaktır.   27.4.2020
2 -   Necmettin CEBECİ-Karacalı köyünden-Saat 11.00'de Karacalı köyünden kaldırılacaktır.   27.4.2020
3 -   İzzet KESKİN-Beyobası köyünden-Saat 12.00'de Hüseyin Kahya Mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.   27.4.2020
4 -   Kıymet KARAKURT-Yozgat Yerköy ilçesinden-Saat 11,30'da Etiler mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.   27.4.2020
5 -   Galip COŞAN-Keskin'in Efendi köyünden-Saat 13,30'da Çalılıöz Mah Karakay Caminden kaldırılacaktır.   27.4.2020
6 -   Harun ÖZKOÇAK- Çorumun Sungurlu İlçesinden-Saat 12.00 De Gündogdu Mah evinden kaldırılacaktır.   24.4.2020
7 -   Hayriye ŞAKALAKOĞLU-Delicenin Meşeyayla Köyünden-Meşeyayla Köyünden Kaldırılacaktır.   24.4.2020
8 -   Hanım BEDİR-Halfeli Köyünden-Halfeliden Kaldırılacaktır.   24.4.2020
9 -   Şaziment ŞİMŞİR-Kaman'ın Kargın Selimağa köyünden-Saat 13,30'da Çalılıöz Fırınlı Camiden kaldırılacaktır.   22.4.2020
10 -   İkbal İLHAN-Keskin Kavurgalı Köyünden-Saat 12.00'de Nokta Caminden kaldırılacaktır.   22.4.2020
11 -   Nadire KAÇAR-Kaman'ın Alişar köyünden-Saat 11,30'da Yenimahalle mezarlığından kaldırılacaktır.   22.4.2020
12 -   Hamide GÜLER-Yozgatlı Saat 13,30'da Yenişehir Merkez Caminden kaldırılacaktır.   21.4.2020
13 -   Davut PINAR-Kırşehir Boztepe Çomalak Köyünden-Saat 12.00'de Çomalak köyünden kaldırılacaktır.   21.4.2020
14 -   Şerafettin TAŞKIN-Beşler Köyünden-Saat 12,00'de Yenimahalle Dumlupınar Caminden kaldırılacaktır.   21.4.2020
15 -   Mehmet Kahya SAYGILI-Beyobası köyünden-Saat 11.30'da Çarşı Caminden kaldırılacaktır.   21.4.2020
16 -   Salih AYAN-Çullu Mahallesinden-Saat 11,30'da Çullu Mahallesinden kaldırılacaktır.   21.4.2020
17 -   Hüseyin CANBOLAT-Keskin Üçkuyu köyünden-Saat11,30'da Kaletepe mah. Mekke Caminden kaldırılacaktır.   21.4.2020
18 -   Hasan BOZER-Delice Meşeyayla Köyünden-Saat 12.00'de Meşeyayla Köyünden kaldırılacaktır.   21.4.2020
19 -   Emire SARIKAYA-Gaziantepli-Saat 11,00'de Yenimahalle mezarlığından kaldırılacaktır.   20.4.2020
20 -   Asım KARLI-Kamanlı-Saat 14.00'de Yenimahalle mezarlığından kaldırılacaktır   20.4.2020
21 -   Kamer Kaya EKMEZ-Akpınar'ın Hacı Selimli Köyünden-Saat12,00'de Çalılıöz Mah. Karakaya Caminden Kaldırılacaktır.   20.4.2020
22 -   Ali GÜRBÜZ-Bilecik Bozhüyük ilçesinden-Saat 13,30'da Kırıkköyden kaldırılacaktır.   17.4.2020
23 -   Mustafa KAYA-Akçakent ilçesi Taşlı Oluk köyünden-Saat 13,30'da Çalılıöz Mah. Furkan Caminden kaldırılacaktır.   17.4.2020
24 -   Fatma YILMAZ-Ankara Kayaş İlçesinden-Saat 10,30'da Mamak Ortaköy mezarlığından kaldırılacaktır.   17.4.2020
25 -   Murat Birol-Ulaş Köyünden-Saat 11.00'de ulaş köyünden kaldırılacaktır.   17.4.2020
26 -   Sırma DOĞU-Keskin Dağsolaklısı köyünden-Saat 11,30'da Selim Özer Mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.   17.4.2020
27 -   Ferit Doğu-Keskin Dağsolaklısı köyünden-Saat 10,30'da Dağsolaklısı köyünden kaldırılacaktır.   17.4.2020
28 -   Ahmet ÖZTÜRK-Yozgat'ın Akdağmadeni İlçesinden-Saat 11,30'da Fırınlı Camiden kaldırılacaktır.   16.4.2020
29 -   Musa ZEFER-Çerikli Kasabasından-Saat 11.00'de Çerikli Kasabasından kaldırılacaktır.   14.4.2020
30 -   İsa PEKDOĞAN-Keskin Göçbeyli Köyünden-Saat 12.00'de Karşıyaka Mahallesinden kaldırılacaktır.   14.4.2020
31 -   Haydar YEŞİLYURT-Aşağımahmutlar Mahallesinden-Aşağımahmutlar Mahallesinden kaldırılacaktır.   14.4.2020
32 -   Musa Kandemir-Balışeyh Kılevli köyünden-Saat 13,30'de Kaletepe Mah. Uyguntepe Caminden kaldırılacaktır.   10.4.2020
33 -   Muzaffer TAHAN-Keskin Çipideresi köyünden-Saat 11.30'da Bahçelievler mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.   10.4.2020
34 -   Oktay DURKUN-Çorum Sungurlu ilçesinden-Saat 15.30 Osmangazi Kocatepe camiinden kaldırılacaktır   9.4.2020
35 -   Nursen BARAKLIOĞLU-Karacalı köyünden-Karacalı köyünden kaldırılacaktır.   9.4.2020
36 -   Sultan ERDAL-Pazarcık köyünden-Saat 12.00 de Gürler mah. Evinden kaldırılacaktır.   9.4.2020
37 -   Süleyman GÜL-Çiçekdağ ın Hacı Hasanlı köyünden-Saat 14.00 de Hacı Hasanlı köyünden kaldırılacaktır.   9.4.2020
38 -   Mühibbet YÜCEKAYA-Delice'nin Çongar Köyünden-Saat 13,00'de Çongar köyünden kaldırılacaktır.   8.4.2020
39 -   Yusuf ÇATALOK-Büyükyağlı köyünden-Saat 14.00'de Etiler Dörtyol Caminden kaldırılacaktır.   8.4.2020
40 -   Şirin ÇAVUŞ-Elmadağ'ın Yukarı Kamışlı köyünden-Saat 13,30'da Yeni Mahalle Fevzi Çakmak caminden kaldırılacaktır.   8.4.2020
41 -   Hasan TEKİNSOY-Kırşehirli-Saat 11.00'de Ahılı köyünden kaldırılacaktır.   8.4.2020
42 -   Ayşe HALME-Gaziantepli-Saat 12.00 de Gündoğdu Hacı Halit camiinden kaldırılacaktır.   7.4.2020
43 -   Ali DOĞAN-Sorgun İlçesinden-Saat 14.00'de Çeşmeli Caminden kaldırılacaktır.   6.4.2020
44 -   Hüdaverdi SAĞOL-Mahmutlar Şarklısı Köyünden-Saat 13,30'da Mahmutlar Şarklısı Köyünden kaldırılacaktır.   6.4.2020
45 -   Topgül ÖZKAN-Yenice köyünden-Saat11.00'de Yenice köyünden kaldırılacaktır.   6.4.2020
46 -   Miktat AKÇALI-Cankurtaran köyünden-Saat 12.00'de Çalılıöz Mahallesi Nene Hatun Caminden kaldırılacaktır.   6.4.2020
47 -   Medine EŞME-Keskinin Büyükceceli köyünden-Saat:15.00 de Büyükceceli köyünden kaldırılacaktır.   5.4.2020
48 -   Ömer ÖZTÜRK-Çullu mahallesinden-Saat: 11.00 de Nokta camiinden Çullu mah. kaldırılacaktır.   5.4.2020
49 -   Edeviye ÖĞET-Keskinin Eski Ali Budak köyünden-Saat: 11.00 de Eski Ali Budak köyünden kaldırılacaktır.   5.4.2020
50 -   Şeref GÖÇER-Keskinin Cankurtaran köyünden-Saat: 12.00 Cankurtaran köyünden kaldırılacaktır.   5.4.2020
51 -   Niyazi GÜVENÇ-Keskinin Barakobası köyünden-Saat: 12.00 de Selimözer caminden kaldırılacaktır.   5.4.2020
52 -   Sedat KAYA-Kalecikli-Saat 14:00’te Kaletepe Mahallesi Uyguntepe camiinden kaldırılacaktır.   4.4.2020
53 -   Hasan LÂÇİN-Keskinin Eroğlu köyünden-Saat 12:00’de Yuva Yıldıztepe camiinden kaldıracaktır.   4.4.2020
54 -   Selami UYSALER-Karacalı köyünden-Saat 12:00’de Etiler Muradiye camiinden kaldırılacaktır.   4.4.2020
55 -   İsmail KARACA-Yozgatlı-Saat 15.00 de Yenişehir Ulu camiinden kaldırılacaktır.   3.4.2020
56 -   Gülşen ÖZTÜRK-Erzurumlu -15.00 de kaletepe mah. Mehmet Emin Ergeç camiinden kaldırılacaktır.   3.4.2020
57 -   Nazi BOZATAY -Kenanbeyobası köyünden-saat 12.00 de Nokta camiinden kaldırılacaktır.   3.4.2020
58 -   Seyfi ALBAYRAK-Battalobası köyünden-Saat: 13.30 da Battalobası köyünden kaldırılacaktır.   3.4.2020
59 -   Erol ULUDOĞAN-Hüseyinbeyobası köyünden-Saat 15.00 de Hüseyinbeyobası köyünden kaldırılacaktır.   3.4.2020
60 -   Ümmühan GÜMÜŞ-Bahşılı ilçesinden-Saat 14.00 de yeni mah. Evinden kaldırılacaktır.   3.4.2020
61 -   Osman ELRİ-Keskinin Ceritmüminli köyünden-Saat 12.00 de Ceritmüminli köyünden kaldırılacaktır.   3.4.2020
62 -   Mevlüt TEKİN-Bahşılı'nın Hodar Köyünden-Saat 12.00'de Yeni Mahalle Dumlupınar caminden kaldırılacaktır.   2.4.2020
63 -   Mehmet DOĞU-Dağsolaklısı köyünden-Saat 12.00'de Dağsolaklısı köyünden kaldırılacaktır.   2.4.2020
64 -   Mevlüt KEÇELİ-Karakeçili ilçesinden-Saat 12.00'de Yuva mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.   2.4.2020
65 -   Keramettin ÖCAL-Karacalı köyünden-Saat 11.00'de Sanayi Mahallesindeki evinden Karacalı köyüne kaldırılacaktır.   2.4.2020
66 -   Bayram COÇKUN-Balıyeşh'in Koçu Baba köyünden-Saat 12.00'de Koçu Baba köyünden kaldırılacaktır.   2.4.2020
67 -   Dönüş SORGUN-Keskinli -Saat: 12.00 de Keskinden kaldırılacaktır.   1.4.2020
68 -   Kemal ALTUNKAYNAK-Karacalı köyünden-Saat:14.00 de Karacalı köyünden kaldırılacaktır.   1.4.2020
69 -   Ayşe PAMUK-Bayburtlu -Saat 11.00 de sanayi mah. Evinden kaldırılacaktır.   1.4.2020
70 -   Hakkı YAVAŞ-Ahılı köyünden-Saat 12.00 de Ahılı köyünden kaldırılacaktır.   1.4.2020
71 -   Kandemir SAVAŞ-Keskinin Küçükceceli köyünden-Saat: 12.00 de Bahçelievler mah. Evinden kaldırılacaktır.   1.4.2020
72 -   Yasemin UYAR-Beyobası köyünden-Saat 15,30'da ihsaniye caminden kaldırılacaktır.   31.3.2020
73 -   Halil İbrahim EKEN-Kalecik Buğra köyünden-Saat 11,00'de Etiler Ulu caminden kaldırılacaktır.   31.3.2020
74 -   Kibar DOLUAY-Keskin Turhanlı köyünden-Saat 12.00'de Yuva Mezarlığından kaldırılacaktır.   31.3.2020
75 -   Ayşe ÖZAY-Nevşehirli-Saat 12,00^de Çalılıöz Mahallesi Fırınlı Caminden kaldııralacaktır.   31.3.2020
76 -   Emine ARGANA-Sulakyurt Deredüzü köyünden-Sanayi Mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.   31.3.2020
77 -   Ramiz ÖZLÜK-Keskinin Haydar Sultan köyünden-Saat: 12.00 de Haydar Sultan köyünden kaldırılacaktır.   30.3.2020
78 -   Neşet YILDIZ -Keskinin Armutlu köyünden-Saat:11.00 de Kimeski mah. Evinden kaldırılacaktır.   30.3.2020
79 -   Eren BOZER-Keskinin Turhanlı köyünden-Saat 15.00 de yuva Mah. Selimiye camiinden kaldırılacaktır.   28.3.2020
80 -   Gürbüz YALÇIN-Yozgatın Dayılı köyünden-Öğle namazını müteakip Ankara Karşıyaka mezarlığından kaldırılacaktır.   28.3.2020
81 -   Nafika YAMANEL-Keskinin Ceritmüminli köyünden-Saat 15.00 de Yaylacık merkez caminden kaldırılacaktır.   28.3.2020
82 -   Kadir DEMİRTAŞ-Balışeyh’in Bıyıkaydın köyünden-Saat 13.30 da Bıyıkaydın köyünden kaldırılacaktır.   28.3.2020
83 -   Narişen BÜTÜN-Keskinin Göktaş köyünden-Saat:11.30 da Göktaş köyünden kaldırılacaktır.   28.3.2020
84 -   Elif ÇATALBAŞ-Keskinin Sarılar köyünden-Saat:13.30 da kaletepe Mekke camiinden kaldırılacaktır.   28.3.2020
85 -   Emine CEYLAN-Balışeyhin Eldelek köyünden -Saat:12.00 de Eldelek köyünden kaldırılacaktır.   28.3.2020
86 -   Mevlüt GÜRBÜZ-Keçili köyünden-Saat: 14.00 de kaletepe mah. Eyüpsultan camiinden kaldırılacaktır.   26.3.2020
87 -   Hayri ULAMIŞ -Kırşehirli -Saat:12.00 de sanayi mah. Bilal Habeşî camiinden kaldırılacaktır.   26.3.2020
88 -   İsmail ERCAN-Keskinin Kavurgalı köyünden-Saat:12.00 de Nur camiinden kaldırılacaktır.   26.3.2020
89 -   İbrahim ERSOY-Bayburtlu-Saat 12.00 de İhsaniye camiinden kaldırılacaktır.   26.3.2020
90 -   Yaşar KOÇ-Keskinin Ceritobası köyünden-saat 15.30 Bağlarbaşı Aziziye camiinden kaldırılacaktır.   24.3.2020
91 -   Habip SİDAR -Keskinin Altıntaş mah- yeni mahalle mezarlığından kaldırılacaktır.   24.3.2020
92 -   Rukiye ÇETİN-Hodar köyünden -saat: 13.30 yeni mah. Fevzi çakmak camiinden kaldırılacaktır.   24.3.2020
93 -   Selami ALBAYRAK -Ahılı köyünden- saat:12.00 de Ahılı köyünden kaldırılacaktır.   24.3.2020
94 -   İbrahim ÇETİNER-Yuva mahallesinden-saat 12.00 de Yuva merkez camiinden kaldırılacaktır.   24.3.2020
95 -   Demirel SAZAK -Delicenin Fadıl obası köyünden-Saat: 14.00 de Kaletepe Eyüpsultan camiinden kaldırılacaktır.   24.3.2020
96 -   Abbas GÖRGÜLÜ-Aksaray’ın Ağaç ören İlçesinden-öğle namazını müteakip Ağaçören ilçesinden kaldırılacaktır.   24.3.2020
97 -   Mahmut ARDIÇ-Yozgatın Sorgun İLÇESİ Çavuş KÖYÜNDEN -saat 11.00 de Yuva merkez camiinden kaldırılacaktır.   24.3.2020
98 -   Muharrem DALMIŞ-Karslı -saat 11.00 de Bağlarbaşı camiinden kaldırılacaktır.   24.3.2020
99 -   Zeynep MANGAL-Delicenin Tekke köyünden -saat 14.00 de Rasattepe camiinden kaldırılacaktır   23.3.2020
SAYFA BAŞINA DÖN - YUKARI ÇIK