Vefat Edenler Sayfası

1 -   Sait GÜVENÇ-Barak Obası Köyünden-Saat 12,00'de Hayırsevenler Caminden kaldırılacaktır.   18.6.2020
2 -   Leyla AKTURA-Akpınar’ın Karaova köyünden-Saat13.30’da Karaova köyünden kaldırılacaktır.   17.6.2020
3 -   Erdal BAŞER-Yerköy’ün Zencir köyünden-Saat 14:00’te İhsaniye camiinden kaldırılacaktır.   16.6.2020
4 -   Cengiz DÖNMEZ-Keçili köyünden-Saat 16:00’da Etiler Gaziosmanpaşa camiinden kaldırılacaktır.   16.6.2020
5 -   Veysel AVALAK-Çankırılı-Saat: 15.00 de Tepebaşı mah. Evinden kaldırılacaktır.   15.6.2020
6 -   Mehmet EKİN-Keskinin Köprü köyünden-Saat: 13.00 Köprü köyünden kaldırılacaktır.   12.6.2020
7 -   Necmi ÖZTEKİN-Tokatlı-Saat: 13.30 Çeşmeli camiinden kaldırılacaktır.   12.6.2020
8 -   Saliha ÇATALOK-Delicenin Hacı obası köyünden-Saat:13.30 Etiler Dörtyol camiinden kaldırılacaktır.   12.6.2020
9 -   Emine BULUT-Yozgat’ın Aydıncık ilçesinden-Saat 12.00 de Yukarı Sanayi camiinden kaldırılacaktır.   11.6.2020
10 -   Gülhan ULUDAĞ-Delicenin Çongar köyünden-Saat 15.00 de Nokta camiinden kaldırılacaktır.   11.6.2020
11 -   İfakat KAYA-Keçili köyünden-Saat: 12.00 de Keçili köyünden kaldırılacaktır.   9.6.2020
12 -   Halim ÖZDEMİR-Kayserin Pınarbaşı ilçesinden-Saat: 14.00 de Nur camiinden kaldırılacaktır.   9.6.2020
13 -   Hasmiye LÜY-Keskinin Polatyurdu köyünden-Saat 12.00 de Polatyurdu köyünden kaldırılacaktır.   9.6.2020
14 -   Fevziye SUNGUR-Göçmenlerden-Saat 11.30 çalılıöz fırınlı camiinden kaldırılacaktır.   9.6.2020
15 -   Fikri AKGÜL-Yenilli köyünden-Saat12.00 Yenilli köyünden kaldırılacaktır.   9.6.2020
16 -   Mercan MANAZ-Delicenin Elmalı köyünden Saat: 12.00 Elmalı köyünden kaldırılacaktır.   9.6.2020
17 -   İbrahim ÇANGA-Keskin Kuzugüdenli köyünden-Saat: 12:00 de Çalılıöz Karakaya camiinden kaldırılacaktır.   9.6.2020
18 -   Ayşe OLGUN-Keskinin Kurşunkaya köyünden-Saat: 16.33 da Kurşunkaya köyünden kaldırılacaktır.   8.6.2020
19 -   Ayşe BOZKURT-Karaahmetli köyünden-Saat: 12.00 de Karaahmetli köyünden kaldırılacaktır.   8.6.2020
20 -   Veli TAŞÇI-Keskinin Kavurgalı köyünden-Saat: 12.00 de Çalılıöz fırınlı camiinden kaldırılacaktır.   8.6.2020
21 -   Elmas KAPLAN-Yozgat’ın Sorgun Gököz köyünden-Saat: 11.00 de Çullu Yolu Enbiya camiinden kaldırılacaktır.   8.6.2020
22 -   Metin OLGUN-Balışeyh’in Eldelek köyünden-Saat: 13.30 Eldelek köyünden kaldırılacaktır.   5.6.2020
23 -   Meliş GÖK-Keskinin Kavurgalı köyünden-Saat 13.30 Kavurgalı köyünden kaldırılacaktır.   5.6.2020
24 -   Dönüş KANIK-Keskinin Eminefendi köyünden-Saat: 14.00 Bağlarbaşı merkez camiinden kaldırılacaktır.   5.6.2020
25 -   Zeynep TALAŞ-Yozgatlı-Saat: 15.30 da Etiler Muradiye camiinden kaldırılacaktır.   4.6.2020
26 -   Fazlı GÜLSOY-Sulakyurt’un Sarıkızlı köyünden-Saat: 13.30 da Yuva mezarlığından kaldırılacaktır.   4.6.2020
27 -   Şuayip ÜNLÜ-Hüseyin Bey Obası köyünden-Saat:12.00 de Nokta camiinden kaldırılacaktır.   4.6.2020
28 -   Hüseyin ÇALIŞKAN-Keskinin Kaçak Köyünden-Saat: 11.30 da Selimözer yeni caminden kaldırılacaktır.   4.6.2020
29 -   İhsan UZUNDÜLGER-Çorumlu-Saat: 13.00 da Kaletepe Eyüpsultan camiinden kaldırılacaktır.   4.6.2020
30 -   Nurcan ALGAN-Karacalı köyünden-Saat: 12.00 de Karacalı köyünden kaldırılacaktır.   4.6.2020
31 -   Selahattin İNCİ-Akçakent’in Kösefakılı köyünden-Saat:11.30 da Çalılıöz Fırınlı Camiinden kaldırılacaktır.   4.6.2020
32 -   Kiraz BULUT-Keskinin Barak Obası Köyünden-Saat 13.30 da Karşıyaka Medine camiinden kaldırılacaktır.   3.6.2020
33 -   Ömer ALTIAYLIK-Kırıkkaleli-Saat: 13.30 da Tepebaşı Ümmül kura camiinden kaldırılacaktır.   3.6.2020
34 -   Suat PEHLİVANLI-Mehmetbeyobası köyünden-Saat: 12.00 de Kaletepe mah. Uyguntepe camiinden kaldırılacaktır.   3.6.2020
35 -   Şerafettin YILMAZ-Elazığlı-Saat 11.30 da Bilal Habeş camiinden kaldırılacaktır.   2.6.2020
36 -   Celal KARAKAYA-Kızıldere köyünden-Saat: 11.00 da Etiler Veysel Karani camiinden kaldırılacaktır.   2.6.2020
37 -   Mercan TALU-Kavurgalı köyünden-Saat: 11.00 de Bağlarbaşı mah. Terminal camiinden kaldırılacaktır.   2.6.2020
38 -   Süleyman DİNÇER-Kırşehirli-Saat 12.00'da İhsaniye Caminden kaldırılacaktır.   1.6.2020
39 -   Fahrettin SONKAYA-Keskinin Göçbeyli köyünden-Saat 16:30’da Şehitlik camiinden kaldırılacaktır   29.5.2020
40 -   Miyase YURDAKADİM-Ankara Çubuk ilçesi Sele köyünden-Saat: 14.00 de sele köyünden kaldırılacaktır.   29.5.2020
41 -   Şükriye BARAN-Çiçekdağı’n Boğazevci köyünden -Saat 17.00 de Yeni mah. Camiinden kaldırılacaktır.   29.5.2020
42 -   Mazhar PEHLİVANLI-Balışeyh’in Beyobası köyünden-Saat 15.00 de İhsaniye camiinden kaldırılacaktır.   29.5.2020
43 -   Elif GÜNER-Keskinin Gazibeyli köyünden-Saat 15.00’de Yuva Mezarlığından kaldırılacaktır.   29.5.2020
44 -   Nezaket YÖNTER-Keskinin Ceritmüminli köyünden-Saat 12.00’da Selimözer Mah. Evinden kaldırılacaktır.   29.5.2020
45 -   Fevzi ÜRESİN-Keskinli-Saat 16,30'da Çalılıöz Fırınlı Camiden kaldırılacaktır.   28.5.2020
46 -   Ramazan İYEM-Kırıkkaleli-Saat 11,00'de Nur Caminden kaldırılacaktır.   28.5.2020
47 -   Hıdırşeyh köyünden Gülizar Çekiç cenazesi 13:00'da Hıdırşeyh köyünden kaldırılacaktır.   27.5.2020
48 -   Yukarı Mahmutlar Köyünden Naile Karakoç. Cenazesi 11:30'da Yukarı Mahmutlar Köyünden kaldırılacaktır.   27.5.2020
49 -   Hacı Emin MERT-Akpınar Hacı Selimli Köyünden-Saat 16.00'^da Hacı Selimli Köyünden kaldırılacaktır.   21.5.2020
50 -   Alattin SATILMIŞ-Hasandede Köyünden-Saat 12.00'de Hasandede Köyünden kaldırılacaktır.   21.5.2020
51 -   Kavurgali Köyünden Mahmure Güven Cenazesi Saat 14:00'da fırınlı Caminden kaldırılacaktır.   20.5.2020
52 -   Çelebi Alıcıyeniyapan Köyünden, Hacı Ali Gündüz Cenazesi Saat 14:00'da Alıcıyeniyapan Köyünden kaldırılacaktır.   20.5.2020
53 -   Keskin Olunlu Köyünden, Muzaffer Karartı Cenazesi Saat 14:00'da Bahçelievler Mahallesinden kaldırılacaktır.   20.5.2020
54 -   Keskin Kevenli Köyünden, Karaca Atakul Cenazesi Saat 12:00'da Keskin Hayriye Camiden kaldırılacaktır.   20.5.2020
55 -   Yozgat Yerköy'den Emine Gümüşsu, Cenazesi Saat 12:00'da Yerköy'den kaldırılacaktır.   20.5.2020
56 -   Şerife GÖL-Kalecik ilçesinden-Saat 12,00'de Yenimahalle Mezarlığından kaldırılacaktır.   15.5.2020
57 -   Sultan SAMUR-Balışeyh Karalar Köyünden-Saat 11,30'da Yenimahalle Mezarlığından kaldırılacaktır.   15.5.2020
58 -   Arif KAPLAN-Çorumlu-Saat 15,30'da Bahçelievler Merkez Caminden kaldırılacaktır.   14.5.2020
59 -   Duran BABADAĞ-Çelebinin Karaağaç Köyünden-Saat 15,30'da Yenimahalle mezarlığından kaldırılacaktır.   14.5.2020
60 -   Bektaş TELLİ-Çorum Sungurlu İlçesinden-Saat 12.00'de Yenimahalle Mezarlığından kaldırılacaktır.   14.5.2020
61 -   Ertuğrul GÜZEL-Keskin Göçbeyli Köyünden-Saat 15,00'te Göçbeyli köyünden kaldırılacaktır.   13.5.2020
62 -   Kadem ERCAN-Keskin İlçesinden-Saat 12,00'de Keskin'den kaldırılacaktır.   12.5.2020
63 -   Mustafa GÜVENÇ-Keskin Barakobası köyünden-Saat 13.30 Kaletepe Mahallesi Hayırseverler Caminden kaldırılacaktır.   12.5.2020
64 -   Yeter Soylu-Akpınar'ın Abdiışağı köyünden-Saat 12.00'de Bahçelievler Mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.   12.5.2020
65 -   Sultan YALÇIN Akpınar’ın-Eldelek Demirel köyünden-Saat 12.00 de çalılıöz mah. Nenehatun camiinden kaldırılacaktır.   11.5.2020
66 -   Adem ŞAHİN-Sulakyurt’un Ali Şeyhli köyünden-saat 12.00 de Ali Şeyhli köyünden kaldırılacaktır.   11.5.2020
67 -   Sadettin EROĞLU -Kırşehirin Boztepe ilçesinden-Saat 13.30 da çalılıöz mah. Seyrantepe camiinden kaldırılacaktır.   11.5.2020
68 -   Seyit Ahmet ERDEM-Kalecikli-Saat 14.00'te Gürler caminden kaldırılacaktır.   8.5.2020
69 -   Ali ihsan AKDOĞAN-Delice'nin Çerikli Kasabasından-Saat 12,00'de Rasattepe Caminden kaldırılacaktır.   8.5.2020
70 -   Meryem ÖZKUM-Kulaksız köyünden-Saat 11,30'da Sanayi Mahallesindeki evinden alınarak Kulaksız köyünden kaldırılacaktır.   8.5.2020
71 -   Cennet DENİZ-Akçakent İlçesi Güllü Höyük Köyünden-Saat 14,00'de Güllü Höyük Köyünden kaldırılacaktır.   7.5.2020
72 -   Ekrem SAZAK-Delice'nin Fadılobası köyünden-Saat 14.00'de Fadılobası köyünden kaldırılacaktır.   7.5.2020
73 -   Arap KARAOĞLU-Yozgatlı-Saat 15.00'de Etiler Ulu Caminden kaldırılacaktır.   7.5.2020
74 -   Mustafa AYDIN-Şereflikoçhisar ilçesinden-Saat 11,30'da Yaylacık Mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.   7.5.2020
75 -   Metin ÇİÇEK-Işıklar Köyünden-Saat 12,00'da Işıklar köyünden kaldırılacaktır.   6.5.2020
76 -   Hanım KUZUCU-Çelebinin Karaağaç köyünden-Saat 13,30'da Karaağaç köyünden kaldırılacaktır.   6.5.2020
77 -   Kılevli Köyünden İlhami Aydın Cenazesi Saat 12:00’da Balışeyhten Kaldırılacaktır   5.5.2020
78 -   Kayalaksolaklısı Köyünden Emsal Kayalak Cenazesi Saat 11:00’da Kayalaksolaklısı Köyünden Kaldırılacaktır   5.5.2020
79 -   Karacalı Köyünden Şeref Ersan Cenazesi Saat 13:30’da İhsaniye Caminden Kaldırılacaktır   5.5.2020
80 -   Ahılı’dan Şükran Baştuğ Cenazesi Saat 12:00’da Ahılı’dan Köyünden Kaldırılacaktır   5.5.2020
81 -   Çongar Köyünden Dağıstan Yücekaya Cenazesi Saat 12:00’da Çongar Köyünden Kaldırılacaktır   5.5.2020
82 -   Ömer TUNALI-Irmak Köyünden-Saat 12,00'de Irmak Köyünden kaldırılacaktır.   4.5.2020
83 -   İsmi Gül DOĞAN- Hacı Ömer Solaklısı Köyünden- Saat 12,00'da Hacı Ömer Solaklısı Köyünden kaldırılacaktır.   4.5.2020
84 -   Ümmühan BOLEL-Aydınşeyh Köyünden-Saat 13,30'da Sanayi Mahallesi Hacı Bekir Güleşen Caminden kaldırılacaktır .   4.5.2020
85 -   Fadime MUTLU-Kulaksız Köyünden-Saat 13,30'da Gündoğdu Mahallesi İsra Caminden kaldırılacaktır.   4.5.2020
86 -   Rukiye BEDİR-Işıklar Köyünden-Saat 13,30'da Işıklar köyünden kaldırılacaktır.   4.5.2020
87 -   Cemal ARSLAN-Pazarcık Köyünden-Saat 11,30'da Pazarcık Köyünden kaldırılacaktır   4.5.2020
88 -   Celal ULAŞ-Keskin Karafaklılı Köyünden-Saat 12.00'de Deli Osman Caminden kaldırılacaktır.   30.4.2020
89 -   Canbulut KARADAYI-Balışeyh Eldelek Köyünden-Eldelek köyünden kaldırılacaktır.   30.4.2020
90 -   Hidayet GÜNEL-Pazarcık Köyünden-Saat 12.00'de Pazarcık Köyünden kaldırılacaktır.   30.4.2020
91 -   Kazım TOSUN-Beşbıçak köyünden-Saat 13,30'da Bahçelievler Mah Çayırevler Caminden kaldırılacaktır.   29.4.2020
92 -   Davut DEMİR-Hüseyinbey Obası köyünden-Saat 14.00'de Nokta Caminden kaldırılacaktır.   29.4.2020
93 -   İkbal ERKOÇ-Keskin Gazibeyli Köyünden-Saat 12.00'de Kaletepe Mah. Eyüp Sultan Caminden kaldırılacaktır.   29.4.2020
94 -   Ümmühan YÖNDEMLİ-Karacalı Köyünden-Saat 12.00'de Karacalı Köyüne kaldırılacaktır.   28.4.2020
95 -   Abit KAYA-Gümüşhane Şiran İlçesinden-Saat 14.00'de Yenimahalle Atatepe Caminden kaldırılacaktır.   28.4.2020
96 -   Behice VARIŞLI-Kavurgalı Köyünden-Saat 11.00'de Nokta Caminden kaldırılacaktır.   28.4.2020
97 -   Hanife DOĞAN-Ahılı Köyünden-Saat 12,00'de Ahılı köyünden kaldırılacaktır.   28.4.2020
98 -   Saffet ALTAY-Sülübük köyünden-Saat 11.00'de Sülübük köyünden kaldırılacaktır.   27.4.2020
99 -   Nadide OLPAK-Efendi köyünden-Saat 16.00'da Çalılıöz Mah Karakaya Caminden kaldırılacaktır.   27.4.2020
SAYFA BAŞINA DÖN - YUKARI ÇIK