Vefat Edenler Sayfası

1 -   Fevzi ÜRESİN-Keskinli-Saat 16,30'da Çalılıöz Fırınlı Camiden kaldırılacaktır.   28.5.2020
2 -   Ramazan İYEM-Kırıkkaleli-Saat 11,00'de Nur Caminden kaldırılacaktır.   28.5.2020
3 -   Hıdırşeyh köyünden Gülizar Çekiç cenazesi 13:00'da Hıdırşeyh köyünden kaldırılacaktır.   27.5.2020
4 -   Yukarı Mahmutlar Köyünden Naile Karakoç. Cenazesi 11:30'da Yukarı Mahmutlar Köyünden kaldırılacaktır.   27.5.2020
5 -   Hacı Emin MERT-Akpınar Hacı Selimli Köyünden-Saat 16.00'^da Hacı Selimli Köyünden kaldırılacaktır.   21.5.2020
6 -   Alattin SATILMIŞ-Hasandede Köyünden-Saat 12.00'de Hasandede Köyünden kaldırılacaktır.   21.5.2020
7 -   Kavurgali Köyünden Mahmure Güven Cenazesi Saat 14:00'da fırınlı Caminden kaldırılacaktır.   20.5.2020
8 -   Çelebi Alıcıyeniyapan Köyünden, Hacı Ali Gündüz Cenazesi Saat 14:00'da Alıcıyeniyapan Köyünden kaldırılacaktır.   20.5.2020
9 -   Keskin Olunlu Köyünden, Muzaffer Karartı Cenazesi Saat 14:00'da Bahçelievler Mahallesinden kaldırılacaktır.   20.5.2020
10 -   Keskin Kevenli Köyünden, Karaca Atakul Cenazesi Saat 12:00'da Keskin Hayriye Camiden kaldırılacaktır.   20.5.2020
11 -   Yozgat Yerköy'den Emine Gümüşsu, Cenazesi Saat 12:00'da Yerköy'den kaldırılacaktır.   20.5.2020
12 -   Şerife GÖL-Kalecik ilçesinden-Saat 12,00'de Yenimahalle Mezarlığından kaldırılacaktır.   15.5.2020
13 -   Sultan SAMUR-Balışeyh Karalar Köyünden-Saat 11,30'da Yenimahalle Mezarlığından kaldırılacaktır.   15.5.2020
14 -   Arif KAPLAN-Çorumlu-Saat 15,30'da Bahçelievler Merkez Caminden kaldırılacaktır.   14.5.2020
15 -   Duran BABADAĞ-Çelebinin Karaağaç Köyünden-Saat 15,30'da Yenimahalle mezarlığından kaldırılacaktır.   14.5.2020
16 -   Bektaş TELLİ-Çorum Sungurlu İlçesinden-Saat 12.00'de Yenimahalle Mezarlığından kaldırılacaktır.   14.5.2020
17 -   Ertuğrul GÜZEL-Keskin Göçbeyli Köyünden-Saat 15,00'te Göçbeyli köyünden kaldırılacaktır.   13.5.2020
18 -   Kadem ERCAN-Keskin İlçesinden-Saat 12,00'de Keskin'den kaldırılacaktır.   12.5.2020
19 -   Mustafa GÜVENÇ-Keskin Barakobası köyünden-Saat 13.30 Kaletepe Mahallesi Hayırseverler Caminden kaldırılacaktır.   12.5.2020
20 -   Yeter Soylu-Akpınar'ın Abdiışağı köyünden-Saat 12.00'de Bahçelievler Mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.   12.5.2020
21 -   Sultan YALÇIN Akpınar’ın-Eldelek Demirel köyünden-Saat 12.00 de çalılıöz mah. Nenehatun camiinden kaldırılacaktır.   11.5.2020
22 -   Adem ŞAHİN-Sulakyurt’un Ali Şeyhli köyünden-saat 12.00 de Ali Şeyhli köyünden kaldırılacaktır.   11.5.2020
23 -   Sadettin EROĞLU -Kırşehirin Boztepe ilçesinden-Saat 13.30 da çalılıöz mah. Seyrantepe camiinden kaldırılacaktır.   11.5.2020
24 -   Seyit Ahmet ERDEM-Kalecikli-Saat 14.00'te Gürler caminden kaldırılacaktır.   8.5.2020
25 -   Ali ihsan AKDOĞAN-Delice'nin Çerikli Kasabasından-Saat 12,00'de Rasattepe Caminden kaldırılacaktır.   8.5.2020
26 -   Meryem ÖZKUM-Kulaksız köyünden-Saat 11,30'da Sanayi Mahallesindeki evinden alınarak Kulaksız köyünden kaldırılacaktır.   8.5.2020
27 -   Cennet DENİZ-Akçakent İlçesi Güllü Höyük Köyünden-Saat 14,00'de Güllü Höyük Köyünden kaldırılacaktır.   7.5.2020
28 -   Ekrem SAZAK-Delice'nin Fadılobası köyünden-Saat 14.00'de Fadılobası köyünden kaldırılacaktır.   7.5.2020
29 -   Arap KARAOĞLU-Yozgatlı-Saat 15.00'de Etiler Ulu Caminden kaldırılacaktır.   7.5.2020
30 -   Mustafa AYDIN-Şereflikoçhisar ilçesinden-Saat 11,30'da Yaylacık Mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.   7.5.2020
31 -   Metin ÇİÇEK-Işıklar Köyünden-Saat 12,00'da Işıklar köyünden kaldırılacaktır.   6.5.2020
32 -   Hanım KUZUCU-Çelebinin Karaağaç köyünden-Saat 13,30'da Karaağaç köyünden kaldırılacaktır.   6.5.2020
33 -   Kılevli Köyünden İlhami Aydın Cenazesi Saat 12:00’da Balışeyhten Kaldırılacaktır   5.5.2020
34 -   Kayalaksolaklısı Köyünden Emsal Kayalak Cenazesi Saat 11:00’da Kayalaksolaklısı Köyünden Kaldırılacaktır   5.5.2020
35 -   Karacalı Köyünden Şeref Ersan Cenazesi Saat 13:30’da İhsaniye Caminden Kaldırılacaktır   5.5.2020
36 -   Ahılı’dan Şükran Baştuğ Cenazesi Saat 12:00’da Ahılı’dan Köyünden Kaldırılacaktır   5.5.2020
37 -   Çongar Köyünden Dağıstan Yücekaya Cenazesi Saat 12:00’da Çongar Köyünden Kaldırılacaktır   5.5.2020
38 -   Ömer TUNALI-Irmak Köyünden-Saat 12,00'de Irmak Köyünden kaldırılacaktır.   4.5.2020
39 -   İsmi Gül DOĞAN- Hacı Ömer Solaklısı Köyünden- Saat 12,00'da Hacı Ömer Solaklısı Köyünden kaldırılacaktır.   4.5.2020
40 -   Ümmühan BOLEL-Aydınşeyh Köyünden-Saat 13,30'da Sanayi Mahallesi Hacı Bekir Güleşen Caminden kaldırılacaktır .   4.5.2020
41 -   Fadime MUTLU-Kulaksız Köyünden-Saat 13,30'da Gündoğdu Mahallesi İsra Caminden kaldırılacaktır.   4.5.2020
42 -   Rukiye BEDİR-Işıklar Köyünden-Saat 13,30'da Işıklar köyünden kaldırılacaktır.   4.5.2020
43 -   Cemal ARSLAN-Pazarcık Köyünden-Saat 11,30'da Pazarcık Köyünden kaldırılacaktır   4.5.2020
44 -   Celal ULAŞ-Keskin Karafaklılı Köyünden-Saat 12.00'de Deli Osman Caminden kaldırılacaktır.   30.4.2020
45 -   Canbulut KARADAYI-Balışeyh Eldelek Köyünden-Eldelek köyünden kaldırılacaktır.   30.4.2020
46 -   Hidayet GÜNEL-Pazarcık Köyünden-Saat 12.00'de Pazarcık Köyünden kaldırılacaktır.   30.4.2020
47 -   Kazım TOSUN-Beşbıçak köyünden-Saat 13,30'da Bahçelievler Mah Çayırevler Caminden kaldırılacaktır.   29.4.2020
48 -   Davut DEMİR-Hüseyinbey Obası köyünden-Saat 14.00'de Nokta Caminden kaldırılacaktır.   29.4.2020
49 -   İkbal ERKOÇ-Keskin Gazibeyli Köyünden-Saat 12.00'de Kaletepe Mah. Eyüp Sultan Caminden kaldırılacaktır.   29.4.2020
50 -   Ümmühan YÖNDEMLİ-Karacalı Köyünden-Saat 12.00'de Karacalı Köyüne kaldırılacaktır.   28.4.2020
51 -   Abit KAYA-Gümüşhane Şiran İlçesinden-Saat 14.00'de Yenimahalle Atatepe Caminden kaldırılacaktır.   28.4.2020
52 -   Behice VARIŞLI-Kavurgalı Köyünden-Saat 11.00'de Nokta Caminden kaldırılacaktır.   28.4.2020
53 -   Hanife DOĞAN-Ahılı Köyünden-Saat 12,00'de Ahılı köyünden kaldırılacaktır.   28.4.2020
54 -   Saffet ALTAY-Sülübük köyünden-Saat 11.00'de Sülübük köyünden kaldırılacaktır.   27.4.2020
55 -   Nadide OLPAK-Efendi köyünden-Saat 16.00'da Çalılıöz Mah Karakaya Caminden kaldırılacaktır.   27.4.2020
56 -   Seyit ÖZGEN-Yuva Mahallesinden-Saat 15.30'da Yuva Merkez Caminden kaldırılacaktır.   27.4.2020
57 -   Necmettin CEBECİ-Karacalı köyünden-Saat 11.00'de Karacalı köyünden kaldırılacaktır.   27.4.2020
58 -   İzzet KESKİN-Beyobası köyünden-Saat 12.00'de Hüseyin Kahya Mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.   27.4.2020
59 -   Kıymet KARAKURT-Yozgat Yerköy ilçesinden-Saat 11,30'da Etiler mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.   27.4.2020
60 -   Galip COŞAN-Keskin'in Efendi köyünden-Saat 13,30'da Çalılıöz Mah Karakay Caminden kaldırılacaktır.   27.4.2020
61 -   Harun ÖZKOÇAK- Çorumun Sungurlu İlçesinden-Saat 12.00 De Gündogdu Mah evinden kaldırılacaktır.   24.4.2020
62 -   Hayriye ŞAKALAKOĞLU-Delicenin Meşeyayla Köyünden-Meşeyayla Köyünden Kaldırılacaktır.   24.4.2020
63 -   Hanım BEDİR-Halfeli Köyünden-Halfeliden Kaldırılacaktır.   24.4.2020
64 -   Şaziment ŞİMŞİR-Kaman'ın Kargın Selimağa köyünden-Saat 13,30'da Çalılıöz Fırınlı Camiden kaldırılacaktır.   22.4.2020
65 -   İkbal İLHAN-Keskin Kavurgalı Köyünden-Saat 12.00'de Nokta Caminden kaldırılacaktır.   22.4.2020
66 -   Nadire KAÇAR-Kaman'ın Alişar köyünden-Saat 11,30'da Yenimahalle mezarlığından kaldırılacaktır.   22.4.2020
67 -   Hamide GÜLER-Yozgatlı Saat 13,30'da Yenişehir Merkez Caminden kaldırılacaktır.   21.4.2020
68 -   Davut PINAR-Kırşehir Boztepe Çomalak Köyünden-Saat 12.00'de Çomalak köyünden kaldırılacaktır.   21.4.2020
69 -   Şerafettin TAŞKIN-Beşler Köyünden-Saat 12,00'de Yenimahalle Dumlupınar Caminden kaldırılacaktır.   21.4.2020
70 -   Mehmet Kahya SAYGILI-Beyobası köyünden-Saat 11.30'da Çarşı Caminden kaldırılacaktır.   21.4.2020
71 -   Salih AYAN-Çullu Mahallesinden-Saat 11,30'da Çullu Mahallesinden kaldırılacaktır.   21.4.2020
72 -   Hüseyin CANBOLAT-Keskin Üçkuyu köyünden-Saat11,30'da Kaletepe mah. Mekke Caminden kaldırılacaktır.   21.4.2020
73 -   Hasan BOZER-Delice Meşeyayla Köyünden-Saat 12.00'de Meşeyayla Köyünden kaldırılacaktır.   21.4.2020
74 -   Emire SARIKAYA-Gaziantepli-Saat 11,00'de Yenimahalle mezarlığından kaldırılacaktır.   20.4.2020
75 -   Asım KARLI-Kamanlı-Saat 14.00'de Yenimahalle mezarlığından kaldırılacaktır   20.4.2020
76 -   Kamer Kaya EKMEZ-Akpınar'ın Hacı Selimli Köyünden-Saat12,00'de Çalılıöz Mah. Karakaya Caminden Kaldırılacaktır.   20.4.2020
77 -   Ali GÜRBÜZ-Bilecik Bozhüyük ilçesinden-Saat 13,30'da Kırıkköyden kaldırılacaktır.   17.4.2020
78 -   Mustafa KAYA-Akçakent ilçesi Taşlı Oluk köyünden-Saat 13,30'da Çalılıöz Mah. Furkan Caminden kaldırılacaktır.   17.4.2020
79 -   Fatma YILMAZ-Ankara Kayaş İlçesinden-Saat 10,30'da Mamak Ortaköy mezarlığından kaldırılacaktır.   17.4.2020
80 -   Murat Birol-Ulaş Köyünden-Saat 11.00'de ulaş köyünden kaldırılacaktır.   17.4.2020
81 -   Sırma DOĞU-Keskin Dağsolaklısı köyünden-Saat 11,30'da Selim Özer Mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.   17.4.2020
82 -   Ferit Doğu-Keskin Dağsolaklısı köyünden-Saat 10,30'da Dağsolaklısı köyünden kaldırılacaktır.   17.4.2020
83 -   Ahmet ÖZTÜRK-Yozgat'ın Akdağmadeni İlçesinden-Saat 11,30'da Fırınlı Camiden kaldırılacaktır.   16.4.2020
84 -   Musa ZEFER-Çerikli Kasabasından-Saat 11.00'de Çerikli Kasabasından kaldırılacaktır.   14.4.2020
85 -   İsa PEKDOĞAN-Keskin Göçbeyli Köyünden-Saat 12.00'de Karşıyaka Mahallesinden kaldırılacaktır.   14.4.2020
86 -   Haydar YEŞİLYURT-Aşağımahmutlar Mahallesinden-Aşağımahmutlar Mahallesinden kaldırılacaktır.   14.4.2020
87 -   Musa Kandemir-Balışeyh Kılevli köyünden-Saat 13,30'de Kaletepe Mah. Uyguntepe Caminden kaldırılacaktır.   10.4.2020
88 -   Muzaffer TAHAN-Keskin Çipideresi köyünden-Saat 11.30'da Bahçelievler mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.   10.4.2020
89 -   Oktay DURKUN-Çorum Sungurlu ilçesinden-Saat 15.30 Osmangazi Kocatepe camiinden kaldırılacaktır   9.4.2020
90 -   Nursen BARAKLIOĞLU-Karacalı köyünden-Karacalı köyünden kaldırılacaktır.   9.4.2020
91 -   Sultan ERDAL-Pazarcık köyünden-Saat 12.00 de Gürler mah. Evinden kaldırılacaktır.   9.4.2020
92 -   Süleyman GÜL-Çiçekdağ ın Hacı Hasanlı köyünden-Saat 14.00 de Hacı Hasanlı köyünden kaldırılacaktır.   9.4.2020
93 -   Mühibbet YÜCEKAYA-Delice'nin Çongar Köyünden-Saat 13,00'de Çongar köyünden kaldırılacaktır.   8.4.2020
94 -   Yusuf ÇATALOK-Büyükyağlı köyünden-Saat 14.00'de Etiler Dörtyol Caminden kaldırılacaktır.   8.4.2020
95 -   Şirin ÇAVUŞ-Elmadağ'ın Yukarı Kamışlı köyünden-Saat 13,30'da Yeni Mahalle Fevzi Çakmak caminden kaldırılacaktır.   8.4.2020
96 -   Hasan TEKİNSOY-Kırşehirli-Saat 11.00'de Ahılı köyünden kaldırılacaktır.   8.4.2020
97 -   Ayşe HALME-Gaziantepli-Saat 12.00 de Gündoğdu Hacı Halit camiinden kaldırılacaktır.   7.4.2020
98 -   Ali DOĞAN-Sorgun İlçesinden-Saat 14.00'de Çeşmeli Caminden kaldırılacaktır.   6.4.2020
99 -   Hüdaverdi SAĞOL-Mahmutlar Şarklısı Köyünden-Saat 13,30'da Mahmutlar Şarklısı Köyünden kaldırılacaktır.   6.4.2020
SAYFA BAŞINA DÖN - YUKARI ÇIK