Vefat Edenler Sayfası

1 -   Mustafa LÜY-Keskinin Polatyurdu köyünden-Saat:16.30 çalılıöz fırınlı camiinden kaldırılacaktır.   14.7.2020
2 -   Şinasi KÖKSAL-Ahılı köyünden-Saat:13.00 Ahılı köyünden kaldırılacaktır.   14.7.2020
3 -   Kadir ÇETİNER-Yuvalı vefat etmiştir-Saat 11.00 de Yuva merkez camiinden kaldırılacaktır.   14.7.2020
4 -   Eyüp YILDIRIM-Akpınar ilçesinden-Saat: 13.00 de Akpınar ilçesinden kaldırılacaktır.   14.7.2020
5 -   Hidayet AKTAN-Pazarcık köyünden-Saat:13.30 da Pazarcık köyünden kaldırılacaktır.   14.7.2020
6 -   Hasan Hüseyin DEMİRHAN-Hasandede köyünden-Saat 13.00 de Hasandede köyünden kaldırılacaktır.   14.7.2020
7 -   Kazım YİĞİT-Kılevli köyünden-Saat:12.30 da Nur camiinden kaldırılacaktır.   14.7.2020
8 -   Kadriye APAYADIN-Kazmaca köyünden-İkindi namazını müteakip Kazmaca köyünden kaldırılacaktır.   13.7.2020
9 -   Mişam AKPINAR-Karacalı köyünden-Saat: 14.00 de Çeşmeli camiinden kaldırılacaktır.   13.7.2020
10 -   Velişıh KARAKAYA-Kızıldere köyünden-Saat; 12.30 da Kızıldere köyünden kaldırılacaktır.   10.7.2020
11 -   Meryem UYGURTAŞ-Yuva mah-Saat: 14.00 de yuva merkez camiinden kaldırılacaktır   10.7.2020
12 -   Fadime YENİÇERİ-Keskinin Bozkurt mahallesinden-Saat: 11.00 de Bağlarbaşı Tevhit camiinden kaldırılacaktır.   10.7.2020
13 -   Neziha ALABAY-Çorumun İskilip ilçesinden-Saat: 16.00 da Mehmet Emin Ergeç (Deliosman) camiinden kaldırılacaktır   09.7.2020
14 -   Kevser KARACA-Keçili Köyünden-Saat: 12.00 de Etiler Gaziosmanpaşa camiinden kaldırılacaktır.   09.7.2020
15 -   Nurettin EROĞLU-Keçili köyünden-Saat: 11.00 de Keçili köyünden kaldırılacaktır.   09.7.2020
16 -   Elmas BÜLBÜL-Balışeyh’in Battalobası köyünden-Saat: 12.00 de Battalobası köyünden kaldırılacaktır.   8.7.2020
17 -   Halil KAYIR-Keskinin Kavlak köyünden-Saat:12.00 de Kavlak camiinden kaldırılacaktır.   8.7.2020
18 -   Kudret ERDOĞAN-Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesinden-Saat: 12.00 de Karşıyaka Hilal camiinden kaldırlacaktır.   7.7.2020
19 -   Şahinde BAYKAL-Bahşılı İlçesinden-Saat:11.00 de Bahşılı Hüseyin onbaşı camiinden kaldırılacaktır.   7.7.2020
20 -   Keziban VARLIOĞLU-Balışeyh’in Karalı köyünden-Saat: 12.00 de Karalı köyünden kaldırılacaktır.   7.7.2020
21 -   Ferhat ALTAŞ-Delicenin Tavaözü köyünden-Saat:16.00 Tavaözü köyünden kaldırılacaktır.   6.7.2020
22 -   Arif YAVUZ-Çorumlu-Saat 16.00 Bahçelievler Yeşilova camiinden kaldırılacaktır.   6.7.2020
23 -   Zekiye KARAGÖZ-Erzurumlu-Saat: 15.00 de Ankara Karşıyaka mezarlığından kaldırılacaktır.   6.7.2020
24 -   Zeynep Zümra POYRAZ-Balışeyh’in Karalı köyünden-Saat: 14.00 Kaletepe Mehmet Emin Ergeç camiinden kaldırılacaktır.   6.7.2020
25 -   Ebru YILMAZ-Beyobası köyünden-Saat.11.30 Nokta camiinden kaldırılacaktır.   6.7.2020
26 -   Satılmış DURLANIK-Çankırı Merkez Dede köyünden-Saat 16.00'da Merkez Dede köyünden kaldırılacaktır.   4.7.2020
27 -   Mahmut KARADOĞAN-Yahşihan Keçili köyünden-Saat 15,00^de Etiler Dörtyol caminden kaldırılacaktır.   4.7.2020
28 -   Kazım YURTSEVEN-Çiçekdağı Boğazevci Köyünden-Saat 15.00'^de Boğazevci köyünden kaldırılacaktır.   4.7.2020
29 -   Vahit KOÇAK-Ankara Şereflikoçhisar İlçesinden-Saat 12.00'de Yaylacık Merkez Caminden kaldırılacaktır.   4.7.2020
30 -   Şefika Yağbasan-Büyükyağlı köyünden-Saat 14.00'de Etiler Dörtyol Caminden kaldırılacaktır.   4.7.2020
31 -   Mehmet YAZAN-Yozgatlı-Saat 12.00'de Yenimahalle Cezaevinden kaldırılacaktır.   4.7.2020
32 -   Halil ERTEN-Yahşihan Hisar köyünden-Saat 14,00'de Hisar Köyünden kaldırılacaktır.   4.7.2020
33 -   Keçili Köyünden Abidin Kaplan Cenazesi Saat 15:30'da Keçili Köyünden kaldırılacaktır   3.7.2020
34 -   Sorgun İlçesinden Sevinç Öztürk Cenazesi saat 15:00'da İhsaniye Caminden kaldırılacaktır   3.7.2020
35 -   Çorumlu Naciye Akdeniz Cenazesi Saat 13:30'da ÜmmülKur'a caminden kaldırılacaktır   3.7.2020
36 -   Kenanbeyobası Köyünden Fatma Albayrak Cenazesi Saat 10:00'da Kenanbeyobası köyünden kaldırılacaktır   3.7.2020
37 -   Karaahmetli Köyünden Havva Akgül Cenazesi Saat 11:00'da Karaahmetli köyünden kaldırılacaktır   3.7.2020
38 -   Çorum Höyük köyünden Ayşe Uzuner Cenazesi Saat 12:00'da Höyük köyünden kaldırılacaktır   3.7.2020
39 -   Çiçekdağın Çubuktarlası köyünden Ömer Demirel Cenazesi Saat 11:00'da Sanayi Mahallesi İbadullah Caminden kaldırılacaktır.   3.7.2020
40 -   Hikmet ARSLAN-Kırşehir'in Kaman ilçesinden-Saat 14,30'da Karşıyaka Hilal Caminden kaldırılacaktır.   2.7.2020
41 -   Ali KAYA-Kırşehir'in Özbağ ilçesinden-Öğle namazına müteakip Terminal Caminden kaldırılacaktır.   2.7.2020
42 -   Cemile ACIMAZ-Kastamonulu-Saat 11,30'da Terminal Caminden kaldırılacaktır.   2.7.2020
43 -   Yusuf ÇİL-Kılevli Köyünden-Saat 11.00'de Fırınlı Camiden kaldırılacaktır.   2.7.2020
44 -   Sultan BERK-Kırıkköyünden- Saat 13,30'da Atatepe Caminden kaldırılacaktır.   1.7.2020
45 -   İsmet YAVUZ-Kırşehir’in Akçakent ilçesinden-Saat 16.00 da Ödemişli köyünden kaldırılacaktır.   30.6.2020
46 -   Ali ESER-Ahılı köyünden-Saat: 14.00 de Rasattepe camiinden kaldırılacaktır.   30.6.2020
47 -   Veli KARAYOL-Keskinin Esatmüminli köyünden-Saat 11.00 de Atatepe camiinden Esatmüminli köyüne kaldırılacaktır.   30.6.2020
48 -   Arif YILDIRIM-Kırıkköyü mah-Saat: 13.30 de Emin Ergeç (Deliosman) camiinden kaldırılacaktır.   30.6.2020
49 -   Ayşe DOLUAY-Keskinin Turhanlı köyünden-Saat: 11.00 de Ahılı köyünden kaldırılacaktır.   30.6.2020
50 -   Gülseren İNCİ-Keskinin Gülkonak köyünden-Saat 12.00 de çalılıöz Bağış camiinden kaldırılacaktır.   29.6.2020
51 -   Haydar KESKİN-Erzurumlu-Saat 11.00 de Nokta camiinden kaldırılacaktır.   29.6.2020
52 -   Satı ÖNDER-Ahılı köyünden-Saat 17:30’da Ahılı köyünden kaldırılacaktır.   26.6.2020
53 -   Yaşar KIBRISLIOĞLU-Büyük yağlı köyünden-Saat 15:30’da Rasat Tepe camiinden kaldırılacaktır.   26.6.2020
54 -   Nazife ARIK-Keskinin Yeni Ali Budak köyünden-Saat:14.00 de Nenehatun camiinden kaldırılacaktır.   26.6.2020
55 -   Meryem SEVİM-Çorumun İskilip ilçesinden-Saat 14:30’da Etiler Dörtyol camiinden kaldırılacaktır.   26.6.2020
56 -   Behzat TORLAK-Ceritmüminli köyünden-Saat 14:00’te Çalılıöz Bağış camiinden kaldırılacaktır.   26.6.2020
57 -   Ayşe ÖZDEMİR-Koçu baba köyünden-Saat: 11.30 da Bahçelievler mah. Çayırevler camiinden kaldırılacaktır.   25.6.2020
58 -   Muhammed ZARİH-Afgan vatandaşı-Saat: 13.30 yeni mah. Mezarlığından kaldırılacaktır   25.6.2020
59 -   Cemil ERGÜL-Battal Obası köyünden-Saat: 11.30 da Yuva mezarlığından kaldırılacaktır.   25.6.2020
60 -   Osman SEYFİ-Kulaksız köyünden-Saat 12.00 de Kulaksız köyünden kaldırılacaktır   25.6.2020
61 -   Kaçak Köyünden Güldane Tosun Cenazesi saat 13:30'da Fırınlı Camiden Kaldırılacaktır   24.6.2020
62 -   Kenanbeyobası köyünden MUhmut İşler Cenazesi Saat 11:30'da Nokta Camiden   24.6.2020
63 -   Kavurgalı Köyünden Mevlidiye Torun Cenazesi Saat 14:00'da Selimözar Mahallesinden kaldırılacaktır   24.6.2020
64 -   Ahılıı'dan Nehire Tanrıverdi Cenazise Saat 12:'da Ahılı'dan Kaldırılacaktır   24.6.2020
65 -   Karaahmetli'den Durmuş Bozkurt Cenazesi Saat 12:00'da Karaahmetli'den Camiden Kaldırılacaktır.   22.6.2020
66 -   Ahalı'dan Şehrimiz Esnaflarından sanayici Halil Baştuğ Cenazesi Saat 12:00'da Nokta Camiden Kaldırılacaktır.   22.6.2020
67 -   Ali TÜTÜN-Kalecikli-Saat: 16.00 da Nokta camiinden kaldırılacaktır.   19.6.2020
68 -   Mehmet GÜLSOY-Delicenin Kuzeyyurt köyünden-Saat14.30 da sanayi mah. Hicret camiinden kaldırılacaktır.   19.6.2020
69 -   Fuat ZORLU-Çorumlu-Saat: 11.30 da Yeni mah. Mezarlığından kaldırılacaktır.   19.6.2020
70 -   Tugay MAYALI-Sungurlu ilçesinden-Saat: 10.30’da Yeni Mah. Mezarlığından kaldırılacaktır.   19.6.2020
71 -   Ömer DİRİCAN-Barak Obası Köyünden-Saat 14.00'de Karşıyaka Fetih Caminden kaldırılacaktır.   18.6.2020
72 -   Osman ÖZTÜRK-Delice'nin Yeni Yapan köyünden-Saat 12.00'de Yeni Yapan köyünden kaldırılacaktır.   18.6.2020
73 -   Sait GÜVENÇ-Barak Obası Köyünden-Saat 12,00'de Hayırsevenler Caminden kaldırılacaktır.   18.6.2020
74 -   Leyla AKTURA-Akpınar’ın Karaova köyünden-Saat13.30’da Karaova köyünden kaldırılacaktır.   17.6.2020
75 -   Erdal BAŞER-Yerköy’ün Zencir köyünden-Saat 14:00’te İhsaniye camiinden kaldırılacaktır.   16.6.2020
76 -   Cengiz DÖNMEZ-Keçili köyünden-Saat 16:00’da Etiler Gaziosmanpaşa camiinden kaldırılacaktır.   16.6.2020
77 -   Veysel AVALAK-Çankırılı-Saat: 15.00 de Tepebaşı mah. Evinden kaldırılacaktır.   15.6.2020
78 -   Mehmet EKİN-Keskinin Köprü köyünden-Saat: 13.00 Köprü köyünden kaldırılacaktır.   12.6.2020
79 -   Necmi ÖZTEKİN-Tokatlı-Saat: 13.30 Çeşmeli camiinden kaldırılacaktır.   12.6.2020
80 -   Saliha ÇATALOK-Delicenin Hacı obası köyünden-Saat:13.30 Etiler Dörtyol camiinden kaldırılacaktır.   12.6.2020
81 -   Emine BULUT-Yozgat’ın Aydıncık ilçesinden-Saat 12.00 de Yukarı Sanayi camiinden kaldırılacaktır.   11.6.2020
82 -   Gülhan ULUDAĞ-Delicenin Çongar köyünden-Saat 15.00 de Nokta camiinden kaldırılacaktır.   11.6.2020
83 -   İfakat KAYA-Keçili köyünden-Saat: 12.00 de Keçili köyünden kaldırılacaktır.   9.6.2020
84 -   Halim ÖZDEMİR-Kayserin Pınarbaşı ilçesinden-Saat: 14.00 de Nur camiinden kaldırılacaktır.   9.6.2020
85 -   Hasmiye LÜY-Keskinin Polatyurdu köyünden-Saat 12.00 de Polatyurdu köyünden kaldırılacaktır.   9.6.2020
86 -   Fevziye SUNGUR-Göçmenlerden-Saat 11.30 çalılıöz fırınlı camiinden kaldırılacaktır.   9.6.2020
87 -   Fikri AKGÜL-Yenilli köyünden-Saat12.00 Yenilli köyünden kaldırılacaktır.   9.6.2020
88 -   Mercan MANAZ-Delicenin Elmalı köyünden Saat: 12.00 Elmalı köyünden kaldırılacaktır.   9.6.2020
89 -   İbrahim ÇANGA-Keskin Kuzugüdenli köyünden-Saat: 12:00 de Çalılıöz Karakaya camiinden kaldırılacaktır.   9.6.2020
90 -   Ayşe OLGUN-Keskinin Kurşunkaya köyünden-Saat: 16.33 da Kurşunkaya köyünden kaldırılacaktır.   8.6.2020
91 -   Ayşe BOZKURT-Karaahmetli köyünden-Saat: 12.00 de Karaahmetli köyünden kaldırılacaktır.   8.6.2020
92 -   Veli TAŞÇI-Keskinin Kavurgalı köyünden-Saat: 12.00 de Çalılıöz fırınlı camiinden kaldırılacaktır.   8.6.2020
93 -   Elmas KAPLAN-Yozgat’ın Sorgun Gököz köyünden-Saat: 11.00 de Çullu Yolu Enbiya camiinden kaldırılacaktır.   8.6.2020
94 -   Metin OLGUN-Balışeyh’in Eldelek köyünden-Saat: 13.30 Eldelek köyünden kaldırılacaktır.   5.6.2020
95 -   Meliş GÖK-Keskinin Kavurgalı köyünden-Saat 13.30 Kavurgalı köyünden kaldırılacaktır.   5.6.2020
96 -   Dönüş KANIK-Keskinin Eminefendi köyünden-Saat: 14.00 Bağlarbaşı merkez camiinden kaldırılacaktır.   5.6.2020
97 -   Zeynep TALAŞ-Yozgatlı-Saat: 15.30 da Etiler Muradiye camiinden kaldırılacaktır.   4.6.2020
98 -   Fazlı GÜLSOY-Sulakyurt’un Sarıkızlı köyünden-Saat: 13.30 da Yuva mezarlığından kaldırılacaktır.   4.6.2020
99 -   Şuayip ÜNLÜ-Hüseyin Bey Obası köyünden-Saat:12.00 de Nokta camiinden kaldırılacaktır.   4.6.2020
SAYFA BAŞINA DÖN - YUKARI ÇIK